Durmstrang

Durmstrang School PL

Ogłoszenie

http://dssrp.xaa.pl/ Nowe forum - zapraszamy do rejestracji.

#1 2013-08-28 13:51:12

DudusGPL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-28
Posty: 6
Punktów :   

[Podanie] Nauczyciel Astronomii

Nick: DudusGPL
Imię: Jack
Nazwisko: Reznow
Wiek Postaci: 25 lat
*Wiek realny: 14 lat
Samo ocena RP: (Od 1 do 10.): 8,5-9/10 (zależy jaka jest pora dnia :3)
Ile grasz na serwerach o tematyce Role Play? Około 2 lat
Posada o jaką się starasz: Nauczyciel Astronomii
Krótka historia postaci: Jack urodził się w 2000 roku dwudziestego czerwca. On jak i jego rodzina był w 100% czystko krwisty.  Gdy miał siedem lat, jego matka urodziła syna - Adriena. W wieku 13 lat, poszedł do Szkoły Czarodziejów - Durmstrangu. Ponieważ od dziecka interesował się gwiazdami i tym, co dzieje się we wszechświecie, jego oceny z Astronomii były najlepsze w całej akademii. Oczywiście - nie zaniedbywał również innych ważnych przedmiotów. W trakcie nauki został prefektem swego domu - Pegariusa. Po ukończeniu szkoły wrócił do domu, zastał tam wielkie zniszczenie... Jego rodzice zostali Spetryfikowani. Jednak zachował trzeźwy umysł. Wykorzystując to czego nauczył się w Durmstrangu odpetryfikował ich. Po dłuższej rozmowie, dowiedział się iż jego brata zabili śmierciorzecy. Tego dnia przysiągł sobie, że kiedyś zemści się na nich. Jego głównym celem stał się powrót do Durmstrangu i doskonalenie swej wiedzy, aby gdy nadejdzie na niego czas, zmierzyć się ze złem.
Dlaczego akurat Ty: (Krótkie uzasadnienie dlaczego jesteś dobrym kandydatem na wybraną posadę.):
Materiał mam już gotowy, podręcznik skończony, system nauczania dopracowany. W realu interesuję się astronomią, więc sądzę, że to będzie dobra posada dla mnie
Doświadczenie w nauczaniu: (Gdzie uczyłeś, ile, z jakimi skutkami i efektami.) : Więc... Pomagam kumplom w nauce, nawet mi to wychodzi (PS. Moi rodzice są nauczycielami )
*Oczekiwania względem pracy: (Jak wyobrażacie sobie swoje nauczanie.) Lekcje teorytyczne będą odbywały się normalnie - tak jak będzie zapisane w planie, postaram się zorganizować dodatkowe zajęcia, na których będę mieć zamiar rozwijać podstawową wiedzę uczniów, oraz organizować liczne obserwacje, wycieczki itp.
Kontakt: Skype macie :3

Ostatnio edytowany przez DudusGPL (2013-08-28 14:55:03)

Offline

 

#2 2013-08-28 14:44:39

CptWhite

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: [Podanie] Nauczyciel Astronomii

Domu Pegariusa jak już coś.
Śmierciożercy są god damn it w Szkocji.
Gdyby ktoś porwał twojego brata nie traciłbyś czasu zapewne.
Zastanowię się.

Offline

 

#3 2013-08-28 14:48:05

DudusGPL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-28
Posty: 6
Punktów :   

Re: [Podanie] Nauczyciel Astronomii

@Up

Nie chce zdradzać IC w OOC mojej postaci, Chcesz PW?

@@Drobny edit

Ostatnio edytowany przez DudusGPL (2013-08-28 14:56:11)

Offline

 

#4 2013-08-28 14:58:11

CptWhite

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: [Podanie] Nauczyciel Astronomii

Możesz wysłać pw.

Offline

 

#5 2013-08-28 15:02:30

DudusGPL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-28
Posty: 6
Punktów :   

Re: [Podanie] Nauczyciel Astronomii

Wysłane

Offline

 

#6 2013-08-31 13:06:41

Virus1910

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-22
Posty: 27
Punktów :   

Re: [Podanie] Nauczyciel Astronomii

Camilek, nie masz prawa pisać w tych tematach. Prawo mają osoby piszące wątek i dyrekcja, no i ja.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lingwistyka.pun.pl www.sektakrzaka.pun.pl www.ninjaclanwars.pun.pl www.baryczsulow.pun.pl www.bud.pun.pl