Durmstrang

Durmstrang School PL

Ogłoszenie

http://dssrp.xaa.pl/ Nowe forum - zapraszamy do rejestracji.

#1 2013-08-28 16:46:24

Mollyterminator

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-28
Posty: 2
Punktów :   

[Podanie] Nauczyciel starożytnych Run.

Nick: Mollyterminator
Imię: Samantha
Nazwisko: Femterninger ( Nie wiem czy dobrze napisałam. ;_; )
Wiek Postaci: 31
*Wiek realny: 12. ( .-. )
Samoocena RP: (Od 1 do 10.): 5/10.
Ile grasz na serwerach o tematyce Role Play?: Hm. jakoś z rok, dwa.
Posada o jaką się starasz: Starożytne Runy.
Krótka historia postaci: Sammy w dzieciństwie była okropnym dzieckiem. Biła, dominowała, przezywała. Ale jak na tamte czasy to chyba było normalne.. Świetnie radziła sobie w szkole. Była jedną z najlepszych uczennic, jedynie te jej zachowanie.. Ahh. Jako dorosła poznała kogoś w kim się zakochała.. Nie będę pisała szczegółów. Gdy zobaczyła że szukają nauczyciela, od razu się zgłosiła.
Dlaczego akurat Ty: (Krótkie uzasadnienie dlaczego jesteś dobrym kandydatem na wybraną posadę.): Zasługuje na tą posadę bo wiem co to dyscyplina, oczywiście też wiem coś o starożytnych Runach.
Doświadczenie w nauczaniu: (Gdzie uczyłeś, ile, z jakimi skutkami i efektami.): Uczyłam się w Hogwarcie. Jak widać nauki poskutkowały. Uczyłam się przez 7 lat. Efekty są dobre, można powiedzieć nawet bardzo dobre.                                                                                                                   *Oczekiwania względem pracy: (Jak wyobrażacie sobie swoje nauczanie.): Moje nauczanie będzie z dyscypliną. Dobre zachowanie lub poprawna odpowiedź.
Kontakt: Jedynie ts3. Ale skype mam tylko na komórce. (pw.)

Offline

 

#2 2013-08-28 18:02:09

MalaOwieczka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: [Podanie] Nauczyciel starożytnych Run.

[Podanie jest OOC >_<]

Offline

 

#3 2013-08-28 22:40:46

Mollyterminator

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: [Podanie] Nauczyciel starożytnych Run.

Cii. ;_;

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sektakrzaka.pun.pl www.baryczsulow.pun.pl www.bud.pun.pl www.canaan-online.pun.pl www.ninjaclanwars.pun.pl