Durmstrang

Durmstrang School PL

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

http://dssrp.xaa.pl/ Nowe forum - zapraszamy do rejestracji.

#1 2013-08-30 10:39:40

Severson

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-28
Posty: 2
Punktów :   

[Podanie] Transmutacja

Nick: Severson
Imię: Avery
Nazwisko: Montrose
Wiek Postaci: 25
Wiek realny: 14
Samoocena RP: 9,5
Ile grasz na serwerach o tematyce Role Play: Około roku
Posada o jaką się starasz: Nauczyciel Transmutacji
Krótka historia postaci: Avery pochodzi z Norwegii dokładnie hrabstwo Vestlandet. Urodzony w czysto krwistej rodzinie od samego początku istnienia. Miał starszego brata, który zmarł w wieku 21 lat. Ojciec pracował w ministerstwie magii, wychowywał się bez matki, która także zmarła przed jego narodzinami. W późniejszych latach młodzieńczych sprawiał nie lada kłopoty swojemu ojcu, który musiał go mieć na uwadze. Często przynosił mu wstyd ponieważ czasami lądował w ministerstwie gdzie pracował wyżej wspomniany jego ojciec. Zawsze interesowała go transmutacja i czarna magia. Jeździł na różnego rodzaju obozy quidditchowe i był bardzo dobrym szukającym, ale nigdy nie wiązał sportu z dalszym życiem. Był łatwowierny, awanturniczy i kochliwy. Był też bardzo urodziwy do spotkania z wilkołakiem, od tego czasu na jego twarzy widnieje szrama po zadrapaniu. Nie przepada za wilkołakami. Jest wyznawcą czystej krwi, raczej nie toleruje pół krwistych. Zawsze chciał być animagiem, między innymi z tąd jego zamiłowanie do transmutacji. Poszedł na studia z Transmutacji zraz po ukończeniu szkoły, nie tracił czasu, miał w planach obrać także drugi kierunek - czarną magię. Zaraz po zakończeniu studiów o tematyce transmutacji przerzucił się na czarno magiczne, jednak ich nie ukończył, odszedł na 2 roku. Znał kilka zaklęć, ale nie wszystkie.
Dlaczego akurat Ty: Bardzo chciałbym uczyć tego przedmiotu ponieważ, interesuje mnie on i jestem przekonany, że sprostam zadaniom związanymi z tymi lekcjami i uporam się z uczniami. Nie jestem za bardzo surowy dla uczniów, ale też nie daje im największej swobody. Ogarniam RP i różne akcje i wgl. Bardzo bym się ucieszył z tej posady i po prostu chcę pograć jako nauczyciel Transmutacji bo czuję, że będę w tym dobry 
Doświadczenie w nauczaniu: Nie uczyłem nigdzie, jedynie uczyłem się na haplu Transmutacji.
Oczekiwania względem pracy: Liczę, na normalne traktowanie poprzez wspólpracowikow i dyrektora. Dobre zarobki i atmosferę. Nie będę surowy dla uczniów. Postaram się z nimi nawiązać więź i prowadzić ciekawe lekcje. Jeżeli dyrektor pozwoli zorganizuje kilka wycieczek dla urozmaicenia i różne zabawy ciekawe dla uczniów. W razie potrzeby postaram się ukarac wystarczająco jak na Durmstrang delikwetna
Kontakt: Skype - matise3k / teamspeak3 / e-mail / tel. kom.

Ostatnio edytowany przez Severson (2013-08-30 10:44:38)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.witchcraft.pun.pl www.way-of-ninja.pun.pl www.s1klanthe.pun.pl www.madapazajjj.pun.pl www.przewoz9stoszki9.pun.pl