Durmstrang

Durmstrang School PL

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

http://dssrp.xaa.pl/ Nowe forum - zapraszamy do rejestracji.

#1 2013-08-28 12:44:34

Virus1910

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-22
Posty: 27
Punktów :   

[Podanie] Czarna Magia.

Nick:Virus1910
Imię:Reinhard
Nazwisko:Holgersen
Wiek Postaci:42
*Wiek realny:15
Samo ocena RP: 9/10.
Ile grasz na serwerach o tematyce Role Play?: Od czterech i pół roku.
Posada o jaką się starasz: Nauczyciel Czarnej Magii.
Krótka historia postaci: Reinhard urodził się w 1983 roku, pierwszego września. W wieku trzynastu lat jak każdy w rodzinie poszedł do Durmstrangu, gdzie uczył się 7 lat. Podczas swojej nauki został prefektem Vixenkeer'u. Podczas nauki w w.w szkole skupił się głównie na Czarnej Magii, Transmutacji, Pojedynkowaniu, Astronomii i Miksturach. Skupił się głównie na tym, ponieważ wiedział, że owe przedmioty przydadzą mu się w przyszłości. Z racji tego, że wywodził się z rodu Holgersen to był owinięty wielką sławą w szkole, ponieważ owy ród był czysto-krwisty i od wieków nic nie zakłócało owej harmonii. Ojciec Reinharda był Szefem Biura Aurorów co również stawiało go na wyższej półce niż innych uczniów. Był gwiazdą swoich szkolnych lat, nie wiedząc czemu na szóstym roku - stał się cichy, czujny i sprytny. Miał młodszego przyrodniego brata - Elias'a Femterninger'a, który zawsze próbował dorównać starszemu bratu. Po ukończeniu Durmstrangu, rozpoczął prace w Departamencie Przestrzegania Praw Czarodziejów, po kilku latach stał się jego szefem, a nawet głową czarosądu. Podczas swojej kariery w owym departamencie złapał wielu czarnoksiężników którzy próbowali go namówić na ciemną stronę, ale nie wiadomo nam nic na temat czy przyjął którąś z ofert. Od syna usłyszał, że w Durmstrangu poszukują nauczyciela Czarnej Magii, a więc natychmiastowo wysłał list do dyrekcji szkoły, ponieważ w tej dziedzinie magii nie było od niego wielu lepszych. Czy się dostanie na to stanowisko? Nie wiemy.
Dlaczego akurat Ty: Czemu akurat ja? Hmm, ponieważ myślę, że się nadam na owe stanowisko. Po za tym, chciałbym mieć oko na Czarną Magie, ponieważ jest to dość "mocny" przedmiot i nie chciałbym, aby osoby które są debilami posiadali na serwerze ową moc.
Doświadczenie w nauczaniu: Uczyłem na HPsPL jako nauczyciel Astronomii co według moich przemyśleń, wychodziło mi dość dobrze.
*Oczekiwania względem pracy: Czarna Magia będzie nauczana dopiero od 3 klasy i kończona będzie na ostatnim roku czyli czwartym. Lekcje będą odbywały się w miarę możliwości dwa razy w tygodniu.
Kontakt: Mojego skype macie, więc nie mam po co podawać.

Offline

 

#2 2013-08-28 14:56:12

CptWhite

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: [Podanie] Czarna Magia.

Heh zrobię ci test, a za znerfienie mnie, nie będzie ci łatwo.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bud.pun.pl www.sektakrzaka.pun.pl www.canaan-online.pun.pl www.lingwistyka.pun.pl www.ninjaclanwars.pun.pl