Durmstrang

Durmstrang School PL

Ogłoszenie

http://dssrp.xaa.pl/ Nowe forum - zapraszamy do rejestracji.

#1 2013-10-06 20:00:27

Arlekin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-06
Posty: 1
Punktów :   

Podanie na ucznia.

Imie: Gabriel
Nazwisko: Blackwood
Czystość krwi: 100%
Miejsce Zamieszkania: Włochy, Rzym
Krótka Historia RP (Min. 10 złożonych zdań) Gabriel urodził się w Rzymie we Włoszech. Jego rodzina była jedną z najbardziej poważanych w całym Rzymie. W wieku 10 lat odkrył swe moce paląc kasztanowego ludzika swego młodszego brata. Jego matka Janifer chciała zapisać go do Hogwartu lecz ojciec Magnus nie zgadzał się. Magnus chował Gabriela na silnego mężczyzne. Jak i czarodzieja którym Gabriel chciał zostać od początku żywota. Dwa lata po, zdarzyło się coś okropnego, Jego rodzinę napadł wilkołak w lesie i zabił.
Na pogrzebie Gabriel przysiągł że pewnego dnia użądzi taką krucjatę na wilkołakach że wybije wszystkie z europy.(oczywiście umysł dziecka i trochę przesadza).
Opis charakteru i wyglądu: (Min 3 złożone zdania)
Krótka akcja RP: (Min. 12 wypowiedzi)
J: Hej Oktawian *podaje ręke*
O: o hej *odwzajemnia*
J: Słyszałem że byłaś w Niemczech
o: a no byłem *uśmiech*
J: i co robiłeś *wkłada ręce do kieszeni*
o: zwiedzaliśmy zabytki itp.
J: dobra a co szczególnie ci się tam podobało?
O: chyba.. *przykłada palec na brodzie*
J:*wyjął ręce* nom?
o: o ten... ta brama
J: *pod nosem* ech *normalnie* no to fajnie
o:a ty co robiłaś?
J: byłem ciągle w domu

Czemu chcesz rozpocząć nauke w Durmstrangu?: nom po to pisze4 podanie
Czy przeczytałeś regulamin? (Przeczytaj dokładnie): ta

Test wyboru:

1. Idąc na lekcje zaczepia Cię nowy uczeń i pyta gdzie znajduję się klasa Zielarstwa. Co robisz?:

A - Prowadzisz go pod ową klasę. [Jest nowy, trzeba mu pomóc, wytłumaczysz się przed profesorem dlaczego się spóźniłeś]
B - Nie zwracasz na niego uwagi. [Co ja jestem? Informacja?]
C - Tłumaczysz mu jak ma tam dojść. [Nie zgubi się, a ja nie moge spóźnić się na lekcję]

2. Widzisz bójkę uczniów. Co robisz?

A - Nic. [Co mnie to obchodzi?]
B - Rozdzielasz ich. [Tak nie wolno! Co jakby zobaczył to profesor?]
C - Biegniesz po profesora. [ On już będzie wiedział co z nimi zrobić]

3. Kręcąc się po korytarzu spoglądasz nieznajomą dziewczynkę częstującą wszystkich fasolkami, domyślasz się, że może mieć urodziny. Co robisz?

A - Odwracasz się i idziesz. [Nie znasz jej i nic Cię to nie obchodzi]
B - Podchodzisz do niej, przedstawiasz się jej, składasz życzenia i zabierasz jedną fasolkę [Mam nową znajomą!]
C - Idziesz dalej, zatrzymujesz się obok niej. Gdy spogląda na Ciebie wkładasz rękę i zabierasz całą garść słodyczy. [Frajerka!]

4. Bibliotekarka wyszła  do toalety, a młodszy chłopak nie dostaje do półki z interesującą go książką. Co robisz?

A - Zdejmujesz książkę z regału spoglądasz na tytuł "O czarnej magii wszystko" Spoglądasz na chłopca, który jest Ci wzrostem do klatki piersiowej, odkładasz książkę i podajesz mu inną tłumacząc, że tamta jest bardzo nudna. [Tamta książka nie jest dla niego!]
B - Nie zwracasz na niego uwagi. [Co ja drabina? Bibliotekara jest od tego]
C - Zdejmujesz książkę z regału, podajesz mu ją. [Młodszym trzeba pomagać]

5. Stoisz w kolejce cukierni. Masz zamiar kupić torebkę fasolek za kwotę 4 galeonów. Posiadasz 6. Kobieta przed tobą wygląda na biedną i brakuje jej jednego galeona, aby zakupić ciasto, które kosztuje 5 galeonów. Co robisz?

A - Ignorujesz sytuację. [A co mnie biedaki interesują?]
B - Grzecznie, podajesz galeona osobie przed tobą. [Każdy może zapomnieć]
C - Płacisz za nią całą kwotę. Kupisz sobie coś tańszego. [Należy pomagać]

6. Nauczyciel prowadzi bardzo nudną lekcję. Co robisz?

A - Notujesz to co mówi profesor. [Kiedyś to mi się przyda]
B - Odwracasz uwagę nauczyciela i wymykasz się z klasy. [To było takie nudne... Dobrze zrobiłem]
C - Rysujesz po zeszycie, nie jesteś skupiony. Ale siedzisz. [Ale siedzę! Nie tak jak ten z "B"]

7. Grając w swoją ulubioną grę przegrywasz z nowicjuszem. Co robisz?

A - Przyjmujesz przegraną "na klatę" [Cóż, mogą być jednak lepsi niż ja]
B - Tłumaczysz, że źle wykonał pewien ruch. [Nie dam się zhańbić, miał farta]
C - Grasz jeszcze raz, wygrywasz. [Nieźle gra, może troszkę z nim potrenuję - będę miał godnego przeciwnika]

8. W zamku znajdujesz dziwne urządzenie, wygląda na mugolskie. Co robisz?

A - Zabierasz je do swojego kufra. [Znalezione, nie kradzione]
B - Zanosisz przedmiot do profesora. [On coś z tym zrobi]
C - Zostawiasz. [Wole się do tego nie mieszać]

9. Siedząc obok biblioteki zauważasz wychodzącego ucznia trzymającego wielką górę książek. Co robisz?

A - Podchodzisz do niego, oferujesz mu pomoc. Zabierasz połowę i pomagasz mu nieść. [Może zdobędę przyjaciela]
B - Celowo podkładasz mu nogę. Uczeń wywraca się. Głośno się śmiejesz. [Tak kończą frajerzy]
C - Pytasz się go, o czym są te książki. W odpowiedzi słyszysz znajome ci tytuły. To twoje ulubione książki! Pytasz się czy może ci je pożyczyć na jeden dzień. Czytasz wszystkie i odnosisz mu do pokoju następnego dnia. [Fajnie tak sobie czasem przypomnieć dawne lektury]

10. Na lekcji profesor nauczył Cię nowego zaklęcia. Jego rzucenie powoduje wymioty. Co robisz?

A - Trenujesz zaklęcie. [Nie zaszkodzi poćwiczyć]

B - Nic nie robisz. [Umiem już to, lepiej pójść na spacer]
C - Rzucasz w losowych uczniów z ukrycia i śmiejesz się z efektów. [Ha ha ha... Ten profesorek uczy fajnych zaklęć]

Czy przeczytałeś Regulamin RP?: Tak

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.przewoz9stoszki9.pun.pl www.way-of-ninja.pun.pl www.missbimbo.pun.pl www.madapazajjj.pun.pl www.witchcraft.pun.pl