Durmstrang

Durmstrang School PL

Ogłoszenie

http://dssrp.xaa.pl/ Nowe forum - zapraszamy do rejestracji.

#1 2014-03-20 07:09:01

Heeeks

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-20
Posty: 1
Punktów :   

Uczeń Heeeks

Imie: Roger
Nazwisko: Taylor
Czystość krwi: 100%
Miejsce Zamieszkania:Londyn
Krótka Historia RP (Min. 10 złożonych zdań) Roger pochodzi z ubogiej rodziny.W wieku 5 lat odkrył że jego ojciec ma na strychu księgi z czarami.Będąc ciekawy zaczął szukać rózdżki.Kiedy ją znalazł zaczął uczyć się zaklęć.Kiedy skończył 7 lat tata mu opowiadał o Durmstrangu (ponieważ tam chodził). Młody chłopiec po tych wszyskich historiach oddałby wszystko żeby pojechać do szkoły czarodziejstwa. kiedy miał już 10 lat tata pokazywał mu zaklęcia a młody się ich uczył.Były to zaklęcia takie jak np. Vingardium Leviosa , Levicorpus i aqua eructo. Jego ojciec zginął po przez śmierć naturalną kiedy Roger miał 11 lat.Jego matka umarła rok po tym. Chłopca zabrano do domu dziecka.Gdy chłopiec skończył 13 lat zobaczył wielki latający statek porośnięty glonami.

Opis charakteru i wyglądu: Roger jest niski ale szybko biega.Umie dobrze pływać i wysoko skakać.Wie prawie wszystko o zaklęciach.

Krótka akcja RP:
Dyrektor: Chłopcze !!!
Roger: Słucham?
Dyrektor:Byłeś na dzisiejszych lekcjach ?
Roger:Tak profesorze !
Dyrektor: To dobrze ale nie spóżnij mi się na jutrzejsze będziemy się uczyć robienia mikstur.
Roger: Mikstur? jakich mikstur ?
Dyrektor: Mikstury to eliksiry które po wypiciu mają działania magiczne
Roger aa już wiem
Dyrektor: To dobrze nie spóźnij się jutro na lekcje pamiętaj !!
Roger: Dobrze profesorze dowidzenia !

Czemu chcesz rozpocząć nauke w Durmstrangu?: Bo grałem na innych serwerach harry potter np. HPsPL lub HPsRP ale ten serwer jest wyjątkowy ponieważ akcja dzieję się w Durmstrangu!

Czy przeczytałeś regulamin? (Przeczytaj dokładnie): Zawsze czytam dokładnie regulamin

Test wyboru:

1. Idąc na lekcje zaczepia Cię nowy uczeń i pyta gdzie znajduję się klasa Zielarstwa. Co robisz?:

A - Prowadzisz go pod ową klasę. [Jest nowy, trzeba mu pomóc, wytłumaczysz się przed profesorem dlaczego się spóźniłeś]

2. Widzisz bójkę uczniów. Co robisz?

C - Biegniesz po profesora. [ On już będzie wiedział co z nimi zrobić]

3. Kręcąc się po korytarzu spoglądasz nieznajomą dziewczynkę częstującą wszystkich fasolkami, domyślasz się, że może mieć urodziny. Co robisz?

B - Podchodzisz do niej, przedstawiasz się jej, składasz życzenia i zabierasz jedną fasolkę [Mam nową znajomą!]

4. Bibliotekarka wyszła  do toalety, a młodszy chłopak nie dostaje do półki z interesującą go książką. Co robisz?

A - Zdejmujesz książkę z regału spoglądasz na tytuł "O czarnej magii wszystko" Spoglądasz na chłopca, który jest Ci wzrostem do klatki piersiowej, odkładasz książkę i podajesz mu inną tłumacząc, że tamta jest bardzo nudna. [Tamta książka nie jest dla niego!]

5. Stoisz w kolejce cukierni. Masz zamiar kupić torebkę fasolek za kwotę 4 galeonów. Posiadasz 6. Kobieta przed tobą wygląda na biedną i brakuje jej jednego galeona, aby zakupić ciasto, które kosztuje 5 galeonów. Co robisz?

B - Grzecznie, podajesz galeona osobie przed tobą. [Każdy może zapomnieć]

6. Nauczyciel prowadzi bardzo nudną lekcję. Co robisz?

C - Rysujesz po zeszycie, nie jesteś skupiony. Ale siedzisz. [Ale siedzę! Nie tak jak ten z "B"]

7. Grając w swoją ulubioną grę przegrywasz z nowicjuszem. Co robisz?

A - Przyjmujesz przegraną "na klatę" [Cóż, mogą być jednak lepsi niż ja]

8. W zamku znajdujesz dziwne urządzenie, wygląda na mugolskie. Co robisz?

A - Zabierasz je do swojego kufra. [Znalezione, nie kradzione]

9. Siedząc obok biblioteki zauważasz wychodzącego ucznia trzymającego wielką górę książek. Co robisz?

C - Pytasz się go, o czym są te książki. W odpowiedzi słyszysz znajome ci tytuły. To twoje ulubione książki! Pytasz się czy może ci je pożyczyć na jeden dzień. Czytasz wszystkie i odnosisz mu do pokoju następnego dnia. [Fajnie tak sobie czasem przypomnieć dawne lektury]

10. Na lekcji profesor nauczył Cię nowego zaklęcia. Jego rzucenie powoduje wymioty. Co robisz?

B - Nic nie robisz. [Umiem już to, lepiej pójść na spacer]


Czy przeczytałeś Regulamin RP?: Tak (grałem na innych serwerach RP jak HPsPL lub HPsRP

Samoocena RP 9/10

Specjalne zdolności, przedmioty, zezwolenia na... Itp, prosimy kierować do Adminów RP

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.przewoz9stoszki9.pun.pl www.witchcraft.pun.pl www.madapazajjj.pun.pl www.way-of-ninja.pun.pl www.missbimbo.pun.pl