Durmstrang

Durmstrang School PL

Ogłoszenie

http://dssrp.xaa.pl/ Nowe forum - zapraszamy do rejestracji.

#1 2014-07-15 20:14:15

Prometheus321

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-15
Posty: 1
Punktów :   

Podanie na ucznia Prometheus321

Imie: Greg
Nazwisko: Gressiss
Czystość krwi: 100%
Miejsce Zamieszkania: Elean
Krótka Historia RP (Min. 10 złożonych zdań): Pewnego dnia w Elean urodził się Greg. Był to chłopiec był bardzo lubiany i wysportowany. Uwielbiał różne sporty, uczestniczył w wielu zawodach sportowych. Jego rodzice byli pracowici dzięki czemu z roku na rok jego rodzina zarabiała więcej i więcej pieniędzy. Aż pewnego dnia chłopak po prostu nagle zmienił ołówek w gumę do żucia - od tamtej pory był uważany za dziwnego... Nienormalnego. Poprzysiągł sobie że zemści się na nich. Pewnego dnia gdy tak Greg siedział na krześle w swoim pokoju sowa przyleciała do jego domu. A dokładniej do niego! Dała mu list i bez wahania się odleciała. Wkrótce kupił wszystkie potrzebne przedmioty i już gotów był do wyjazdu. Wkrótce po tym w wieku 11-stu lat wyjechał do Dumstrangu.
Opis charakteru i wyglądu: (Min 3 złożone zdania): Chłopiec uwielbia sporty oraz rozrywkę. Jest osobą która potrafi się śmiać z samego siebie. Jego żarty zwykle budzą śmiech. Zawsze potrafi rozweselić atmosferę. Od czasu ujawnienia się jego mocy magicznej nienawidzi jednak mugoli i szlam. Chciałby się na nich zemścić lecz jak na razie nie ma jak. Nie jest czyścioszkiem, potrafi się porządnie ubrudzić i... Zero reakcji na to.
Krótka akcja RP: (Min. 12 wypowiedzi):

Greg - *siada w ławce, wyciąga ołówek z piórnika oraz zeszyt z plecaka i przygotowuje się do pisania*
Nauczyciel - *staje na środku klasy* Witam wszystkich. Zapiszcie temat *pisze temat na tablicy dyktując* Ułamki... Dziesięęęętne.... *mówi swym nudnym jak zwykle głosem*
**Wszyscy zapisują to i szykują się na długi, nudny wykład nauczyciela**
Nauczyciel - No to... *mówi po zapisaniu tematu* Kto wie czym są ułamki dziesiętne? *zawołał z dumą widząc że nikt się nie zgłasza* Echh... Pokażę wam kilka przykładów abyście zrozumieli... *zaczął zapisywać liczby i kropki na tablicy*
**Niektórzy ziewają z nudów**
Greg - *zgłasza się nagle trzymając ołówek w ręce*
Nauczyciel - Tak, Greg? *spytał zdumiony że ktoś się zgłosił do odpowiedzi*
Greg - *już miał zacząć mówić gdy...*
**... pióro przemieniło się nagle w rozciągniętą, przeżutą gumę do żucia**
**wszyscy obrzydzili się i zaczęli wyśmiewać Grega krzycząc: BRUUDAS, BRUUDAS**
Nauczyciel - *zdumiony mówi* Idź to wyrzuć. I nie chcę już twojej odpowiedzi. Sam to wytłumaczę.
Greg - *zawiedziony i zdumiony wyrzuca gumę do śmietnika i wybiega z klasy łkając*
Nauczyciel - *ignoruje to i zaczyna opowiadać...*

Czemu chcesz rozpocząć nauke w Durmstrangu?: Ponieważ chciałbym aby moja postać była czarodziejem, prawda? Poza tym mieszka w Bługarii i ma 100% krwi więc nie może się obejść bez szkoły...
Czy przeczytałeś regulamin? (Przeczytaj dokładnie): Tak, przeczytałem.

Test wyboru:

1. Idąc na lekcje zaczepia Cię nowy uczeń i pyta gdzie znajduję się klasa Zielarstwa. Co robisz?:

B - Nie zwracasz na niego uwagi. [Co ja jestem? Informacja?]

2. Widzisz bójkę uczniów. Co robisz?

A - Nic. [Co mnie to obchodzi?]

3. Kręcąc się po korytarzu spoglądasz nieznajomą dziewczynkę częstującą wszystkich fasolkami, domyślasz się, że może mieć urodziny. Co robisz?

A - Odwracasz się i idziesz. [Nie znasz jej i nic Cię to nie obchodzi]

4. Bibliotekarka wyszła  do toalety, a młodszy chłopak nie dostaje do półki z interesującą go książką. Co robisz?

B - Nie zwracasz na niego uwagi. [Co ja drabina? Bibliotekara jest od tego]

5. Stoisz w kolejce cukierni. Masz zamiar kupić torebkę fasolek za kwotę 4 galeonów. Posiadasz 6. Kobieta przed tobą wygląda na biedną i brakuje jej jednego galeona, aby zakupić ciasto, które kosztuje 5 galeonów. Co robisz?

A - Ignorujesz sytuację. [A co mnie biedaki interesują?]

6. Nauczyciel prowadzi bardzo nudną lekcję. Co robisz?

B - Odwracasz uwagę nauczyciela i wymykasz się z klasy. [To było takie nudne... Dobrze zrobiłem]

7. Grając w swoją ulubioną grę przegrywasz z nowicjuszem. Co robisz?

B - Tłumaczysz, że źle wykonał pewien ruch. [Nie dam się zhańbić, miał farta]

8. W zamku znajdujesz dziwne urządzenie, wygląda na mugolskie. Co robisz?

C - Zostawiasz. [Wole się do tego nie mieszać]

9. Siedząc obok biblioteki zauważasz wychodzącego ucznia trzymającego wielką górę książek. Co robisz?

B - Celowo podkładasz mu nogę. Uczeń wywraca się. Głośno się śmiejesz. [Tak kończą frajerzy]

10. Na lekcji profesor nauczył Cię nowego zaklęcia. Jego rzucenie powoduje wymioty. Co robisz?

B - Nic nie robisz. [Umiem już to, lepiej pójść na spacer]


Czy przeczytałeś Regulamin RP?: Tak

Specjalne zdolności, przedmioty, zezwolenia na... Itp, prosimy kierować do Adminów RP

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bud.pun.pl www.canaan-online.pun.pl www.ninjaclanwars.pun.pl www.baryczsulow.pun.pl www.lingwistyka.pun.pl