Durmstrang

Durmstrang School PL

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

http://dssrp.xaa.pl/ Nowe forum - zapraszamy do rejestracji.

#1 2013-09-21 13:26:26

Pingo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-21
Posty: 1
Punktów :   

Podanie na ucznia.

Imie: Albert
Nazwisko: Ostrosk
Czystość krwi:100%
Miejsce Zamieszkania: Oslo

Krótka Historia RP (Min. 10 złożonych zdań) Albert urodził się w Oslo gdzie również mieszka z rodziną. Nikt przed nim nie ukrywał ,że urodził się w rodzinie czarodziei, wręcz wmawiano mu to jako dar. Albert z niecierpliwością czekał na ujawnienie się magii. Przed pójściem do Durmstrangu musiał uczęszczać do nielubianej przez niego mugolskiej szkoły w której nie raz zdarzały mu się bójki z rówieśnikami, przed którymi lubił się chwalić ,że jest czarodziejem. Jednak pewnego słonecznego dnia, gdy Albert zdenerwował się ,że co dzień musi odrabiać mugolską prace domową zaczął uderzać w stół a książka sama zaczęła się palić, rodzice gdy usłyszeli hałas natychmiast przybiegli i z uśmiechem na twarzy pochwalili Alberta ,że w końcu jest jednym z nich. Gdy wakacje się skończyły z radością wyruszył w podróż do nowej szkoły życia, Durmstrangu.

Opis charakteru i wyglądu: (Min 3 złożone zdania) Albert to niecierpliwy, czasami nerwowy i denerwujący dzieciak. Jednak nie zawsze musi taki być, gdy coś go zainteresuje zaczyna być bardzo dobrym słuchaczem. Wygląda dosyć przeciętnie, żadnych blizn, brązowe włosy i normalna twarz, nie jest za gruby, nie za chudy po prostu szczupły.
Krótka akcja RP: (Min. 12 wypowiedzi)
Albert zbieraj się bo musimy zdążyć na twój wyjazd.*krzyczy z lekkim zdenerwowaniem*-Mama
Zaraz, muszę jeszcze zabrać kilka rzeczy. Haha, jadę do Durmstrangu!*Głośno śmieje się*-Albert
Natychmiast, musimy już wychodzić.*otwiera drzwi i wchodzi do pokoju Alberta*-Mama
**W pokoju jest straszny bałagan a Albert z bagażami siedzi na środku**
Co tak długo!? *Spytała się z wysokim tonem*-Mama
Oj już prawie.*Zapina walizkę i sam próbuje ją podnieść*-Albert
Czekaj, pomogę ci z tym.*pomaga mu podnieść walizkę*-Mama
**Walizka stoi pionowo**
No to jedziemy!*ciągnie za sobą walizkę do drzwi.-Albert
Tato, idziesz w końcu, bo my już jedziemy!*krzyczy*-Albert
Już, wychodzimy.-Tata.
**Wszyscy wychodzą za drzwi**
I teraz zamykamy i już.*wyciąga różdzkę i robi nią obrót w okół klamki, po czym drzwi się zamykają*-Tata
Jak wrócę to też się tego nauczę!-Albert.



Czemu chcesz rozpocząć nauke w Durmstrangu?: Chcę się nauczyć wszystkich dziedzin magii, a Durmstrang to podobno najlepsza szkoła dla czarodziei, mam plany zostać największym czarownikiem świata i dlatego muszę się dostać do najcięższej szkoły. Gdy już nauczę się tych wszystkich formułek i czynności będę mógł zaimponować moim znajomym i rodzinie, a wtedy przestaną mnie brać jako zwykłe dziecko!
Czy przeczytałeś regulamin? (Przeczytaj dokładnie):Tak, przeczytany.

Test wyboru:

1. Idąc na lekcje zaczepia Cię nowy uczeń i pyta gdzie znajduję się klasa Zielarstwa. Co robisz?:

A - Prowadzisz go pod ową klasę. [Jest nowy, trzeba mu pomóc, wytłumaczysz się przed profesorem   dlaczego się spóźniłeś]
B - Nie zwracasz na niego uwagi. [Co ja jestem? Informacja?]
C - Tłumaczysz mu jak ma tam dojść. [Nie zgubi się, a ja nie moge spóźnić się na lekcję]

2. Widzisz bójkę uczniów. Co robisz?

A - Nic. [Co mnie to obchodzi?]
B - Rozdzielasz ich. [Tak nie wolno! Co jakby zobaczył to profesor?]
C - Biegniesz po profesora. [ On już będzie wiedział co z nimi zrobić]

3. Kręcąc się po korytarzu spoglądasz nieznajomą dziewczynkę częstującą wszystkich fasolkami, domyślasz się, że może mieć urodziny. Co robisz?

A - Odwracasz się i idziesz. [Nie znasz jej i nic Cię to nie obchodzi]
B - Podchodzisz do niej, przedstawiasz się jej, składasz życzenia i zabierasz jedną fasolkę [Mam nową znajomą!]
C - Idziesz dalej, zatrzymujesz się obok niej. Gdy spogląda na Ciebie wkładasz rękę i zabierasz całą garść słodyczy. [Frajerka!]

4. Bibliotekarka wyszła  do toalety, a młodszy chłopak nie dostaje do półki z interesującą go książką. Co robisz?

A - Zdejmujesz książkę z regału spoglądasz na tytuł "O czarnej magii wszystko" Spoglądasz na chłopca, który jest Ci wzrostem do klatki piersiowej, odkładasz książkę i podajesz mu inną tłumacząc, że tamta jest bardzo nudna. [Tamta książka nie jest dla niego!]
B - Nie zwracasz na niego uwagi. [Co ja drabina? Bibliotekara jest od tego]
C - Zdejmujesz książkę z regału, podajesz mu ją. [Młodszym trzeba pomagać]

5. Stoisz w kolejce cukierni. Masz zamiar kupić torebkę fasolek za kwotę 4 galeonów. Posiadasz 6. Kobieta przed tobą wygląda na biedną i brakuje jej jednego galeona, aby zakupić ciasto, które kosztuje 5 galeonów. Co robisz?

A- Ignorujesz sytuację. [A co mnie biedaki interesują?]
B - Grzecznie, podajesz galeona osobie przed tobą. [Każdy może zapomnieć]
C - Płacisz za nią całą kwotę. Kupisz sobie coś tańszego. [Należy pomagać]

6. Nauczyciel prowadzi bardzo nudną lekcję. Co robisz?

A - Notujesz to co mówi profesor. [Kiedyś to mi się przyda]
B - Odwracasz uwagę nauczyciela i wymykasz się z klasy. [To było takie nudne... Dobrze zrobiłem]
C- Rysujesz po zeszycie, nie jesteś skupiony. Ale siedzisz. [Ale siedzę! Nie tak jak ten z "B"]

7. Grając w swoją ulubioną grę przegrywasz z nowicjuszem. Co robisz?

A - Przyjmujesz przegraną "na klatę" [Cóż, mogą być jednak lepsi niż ja]
B - Tłumaczysz, że źle wykonał pewien ruch. [Nie dam się zhańbić, miał farta]
C- Grasz jeszcze raz, wygrywasz. [Nieźle gra, może troszkę z nim potrenuję - będę miał godnego przeciwnika]

8. W zamku znajdujesz dziwne urządzenie, wygląda na mugolskie. Co robisz?

A - Zabierasz je do swojego kufra. [Znalezione, nie kradzione]
B - Zanosisz przedmiot do profesora. [On coś z tym zrobi]
C - Zostawiasz. [Wole się do tego nie mieszać]

9. Siedząc obok biblioteki zauważasz wychodzącego ucznia trzymającego wielką górę książek. Co robisz?

A - Podchodzisz do niego, oferujesz mu pomoc. Zabierasz połowę i pomagasz mu nieść. [Może zdobędę przyjaciela]
B- Celowo podkładasz mu nogę. Uczeń wywraca się. Głośno się śmiejesz. [Tak kończą frajerzy]
C - Pytasz się go, o czym są te książki. W odpowiedzi słyszysz znajome ci tytuły. To twoje ulubione książki! Pytasz się czy może ci je pożyczyć na jeden dzień. Czytasz wszystkie i odnosisz mu do pokoju następnego dnia. [Fajnie tak sobie czasem przypomnieć dawne lektury]

10. Na lekcji profesor nauczył Cię nowego zaklęcia. Jego rzucenie powoduje wymioty. Co robisz?

A - Trenujesz zaklęcie. [Nie zaszkodzi poćwiczyć]
B - Nic nie robisz. [Umiem już to, lepiej pójść na spacer]
C - Rzucasz w losowych uczniów z ukrycia i śmiejesz się z efektów. [Ha ha ha... Ten profesorek uczy fajnych zaklęć]

Czy przeczytałeś Regulamin RP?: Tak

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sokkermor.pun.pl www.grebocin.pun.pl www.evilspirits.pun.pl www.gryf.pun.pl www.analityka.pun.pl