Durmstrang

Durmstrang School PL

Ogłoszenie

http://dssrp.xaa.pl/ Nowe forum - zapraszamy do rejestracji.

#1 2013-08-28 12:32:55

Famir

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-22
Posty: 32
Punktów :   

Podanie Na Nauczyciela - ONMS

Nick: Famir
Imię: Jack
Nazwisko: Wolorian
Wiek Postaci: 32 lata
*Wiek realny: -
Samo ocena RP: (Od 1 do 10.) 7,5
Ile grasz na serwerach o tematyce Role Play? Już troche czasu 2 lata.
Posada o jaką się starasz: Numerologia
Krótka historia postaci: Jack urodził się w rodzinie czystej krwi w Norwegii, raz ze swoim bratem Korneliuszem Wolorianem. Bracia żyli w zgodzie. Niestety ich drogi się rozdzieliły gdy Jack dostał się do Durmstrangu a Korneliusz do Hogwartu. Spotykali się tylko w wakacje. Jack bardzo uwielbiał przedmiot jakim jest Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami. Lubił także przedmiot jakim jest Transmutacja. W pierwszej klasie bardzo przykładał się do nauki i ukończył pierwszy rok z bardzo dobrymi stopniami. W drugiej klasie bardziej spędzał czas ze znajomymi niż na nauce, ale drugi rok też dobrze mu poszedł. Na 3 roku został prefektem . Mimo tego że został prefektem prawie cały czas spędzał czas ze znajomymi, lecz przez to troche źle ukończył 3 rok. Na 4 roku był dalej prefektem ,lecz w połowie roku z niego zrezygnował. Jego koledzy kazali ukraść różdżke dyrektorowi, lecz Jack zrozumiał jakimi ludźmi jego znajomi są i się nie zgodził oraz zerwał z nimi kontakty. Zaczał się znowu bardzo mocno brać się za naukę, by ukończyć Durmstrang z dobrymi ocenami. Po skończeniu Durmstrangu Jack wyjechał do Egiptu gdzie spotkał swojego brata. Brat po 2 latach wyjechał do Hogsmeade gdzie zamieszkiwał. Jack spędził w Egipcie 10 lat. Po 10 latach wrócił do Norwegii do domu. Jego rodzice byli już starzy i źle się czuli , syn pomagał im przez 4 lata aż w końcu jego rodzice zmarli. Wysyłał listy do swojego brata lecz nie dawał znaku życia. Obawiał się że coś mu się stało. Jack nie miał żadnej pracy, więc gdy dowiedział się że w Durmstrangu jest wolna posada Nauczyciela Numerologii, od razu pomyslał że spróbuje zostać nauczycielem w tej placówce.
Dlaczego akurat Ty: (Krótkie uzasadnienie dlaczego jesteś dobrym kandydatem na wybraną posadę.) Chciałbym przekazać swoja wiedze o Numerologii innym graczom. I chciałbym wrócić do nauczania.
Doświadczenie w nauczaniu: (Gdzie uczyłeś, ile, z jakimi skutkami i efektami.) Na serwerze HPsPL uczyłem Numerologii, potem zrezygnowałem z gry z minecrafta na 1,5 pół roku, dzieki temu straciłem posade . Potem wróciłem na hpspl i byłem woźnym.
*Oczekiwania względem pracy: (Jak wyobrażacie sobie swoje nauczanie.)  -
Kontakt: Każdy kto potrzebuje posiada.

Ostatnio edytowany przez Famir (2013-09-15 13:08:35)


Nie piszcie do mnie z prośbą o sprawdzenie podania, bo je usunę.

Offline

 

#2 2013-08-28 14:56:43

CptWhite

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: Podanie Na Nauczyciela - ONMS

Ja/ktoś kogo wyznaczę zrobi ci test.

Offline

 

#3 2013-09-03 21:34:25

adQ

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-22
Posty: 5
Punktów :   

Re: Podanie Na Nauczyciela - ONMS

Test zrobiony - wynik bardzo dobry.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.canaan-online.pun.pl www.sektakrzaka.pun.pl www.baryczsulow.pun.pl www.lingwistyka.pun.pl www.ninjaclanwars.pun.pl