Durmstrang

Durmstrang School PL

Ogłoszenie

http://dssrp.xaa.pl/ Nowe forum - zapraszamy do rejestracji.

#1 2013-10-05 12:09:26

Anneczka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-05
Posty: 1
Punktów :   

Podanie na ucznia

Imie: Belatriks
Nazwisko: Voldemort
Czystość krwi:  Trohe brudna
Miejsce Zamieszkania: krakuw
Krótka Historia RP (Min. 10 złożonych zdań)

belatriks budzi sie, pyta sie taty voldemorta ktury przezyl co co bylo na sniadanje .tata mowi z ejest czarodziejkom .belatriks sie bardzo cieszy i krzyczy .mama jest ndmna z belatriks i kupuje jej ruszczke i ptaka. belatriks poznaje nowych pszyjaciul i jdze do hogwardu

Opis charakteru i wyglądu: (Min 3 złożone zdania)

belatriks jest bardzo ladna i fajna i lubi ptakii ladne zeczy

Krótka akcja RP: (Min. 12 wypowiedzi)

b -czesc *muwi*
k -czesc *otpowiada*
b -bendziemy pszyjaciulmi *pyta*
k -ok *otpowiada*
b -to pa *muwi*
k -pa

Czemu chcesz rozpocząć nauke w Durmstrangu?: zafsze marzylam rzeby byc w hogwardzie
Czy przeczytałeś regulamin? (Przeczytaj dokładnie): tak

Test wyboru:

1. Idąc na lekcje zaczepia Cię nowy uczeń i pyta gdzie znajduję się klasa Zielarstwa. Co robisz?:

A - Prowadzisz go pod ową klasę. [Jest nowy, trzeba mu pomóc, wytłumaczysz się przed profesorem dlaczego się spóźniłeś]

2. Widzisz bójkę uczniów. Co robisz?

A - Nic. [Co mnie to obchodzi?]

3. Kręcąc się po korytarzu spoglądasz nieznajomą dziewczynkę częstującą wszystkich fasolkami, domyślasz się, że może mieć urodziny. Co robisz?

A - Odwracasz się i idziesz. [Nie znasz jej i nic Cię to nie obchodzi]

4. Bibliotekarka wyszła  do toalety, a młodszy chłopak nie dostaje do półki z interesującą go książką. Co robisz?

A - Zdejmujesz książkę z regału spoglądasz na tytuł "O czarnej magii wszystko" Spoglądasz na chłopca, który jest Ci wzrostem do klatki piersiowej, odkładasz książkę i podajesz mu inną tłumacząc, że tamta jest bardzo nudna. [Tamta książka nie jest dla niego!]

5. Stoisz w kolejce cukierni. Masz zamiar kupić torebkę fasolek za kwotę 4 galeonów. Posiadasz 6. Kobieta przed tobą wygląda na biedną i brakuje jej jednego galeona, aby zakupić ciasto, które kosztuje 5 galeonów. Co robisz?

A - Ignorujesz sytuację. [A co mnie biedaki interesują?]

6. Nauczyciel prowadzi bardzo nudną lekcję. Co robisz?

A - Notujesz to co mówi profesor. [Kiedyś to mi się przyda]

7. Grając w swoją ulubioną grę przegrywasz z nowicjuszem. Co robisz?

A - Przyjmujesz przegraną "na klatę" [Cóż, mogą być jednak lepsi niż ja]

8. W zamku znajdujesz dziwne urządzenie, wygląda na mugolskie. Co robisz?

A - Zabierasz je do swojego kufra. [Znalezione, nie kradzione]

9. Siedząc obok biblioteki zauważasz wychodzącego ucznia trzymającego wielką górę książek. Co robisz?

A - Podchodzisz do niego, oferujesz mu pomoc. Zabierasz połowę i pomagasz mu nieść. [Może zdobędę przyjaciela]

10. Na lekcji profesor nauczył Cię nowego zaklęcia. Jego rzucenie powoduje wymioty. Co robisz?

A - Trenujesz zaklęcie. [Nie zaszkodzi poćwiczyć]


Czy przeczytałeś Regulamin RP?: Tak/Nie

Specjalne zdolności, przedmioty, zezwolenia na... Itp, prosimy kierować do Adminów RP

mam nadzieie ze mnje wesmiecie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sektakrzaka.pun.pl www.lingwistyka.pun.pl www.ninjaclanwars.pun.pl www.canaan-online.pun.pl www.bud.pun.pl