Durmstrang

Durmstrang School PL

Ogłoszenie

http://dssrp.xaa.pl/ Nowe forum - zapraszamy do rejestracji.

#1 2014-01-24 21:01:52

Dawcio2toja

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-24
Posty: 1
Punktów :   

Podanie na ucznia-Dawcio2toja

Imie: Daryl
Nazwisko: Dixon
Czystość krwi:100%
Miejsce Zamieszkania: Durmstrang
Krótka Historia RP (Min. 10 złożonych zdań): Daryl był praktycznie sierotą.Jego rodzice wogóle się nim nie troszczyli.Lecz chłopak twardy był i nie przejmował się. Na podwórku zawsze dokuczał innym że płakali i później gdy rodzice tych dzieci przychodziły ze skargą on dostawał zawsze karę.Pewnego dnia usłyszał słowo Czarna Magia i zaczął kraść ojcowi księgi które miały treść Czarnoksięską.Gdy miał jedenaście lat ojciec zabrał go na zakupy.Kupił mu wtedy różdżkę której rdzeniem była grusza i pióro feniksa.Później poszedł z nim na brzeg rzeki i ujrzeli wielki statek cały w glonach.
Opis charakteru i wyglądu: (Min 3 złożone zdania): Daryl był silny i odważny.Często pyskował i stawiał się innym.Bardzo lubił samotność.
Krótka akcja RP: (Min. 12 wypowiedzi):

Woźny:Witaj chłopcze w szkole!*uśmiecha sie delikatnie*
Daryl: Daj mi spokój starcze *złowieszczy uśmieszek*
Woźny: Wypraszam sobie takie słowa gnojku.
Daryl: Bo co mi zrobisz uważaj bo zaraz dostaniesz zawału*zaczyna się śmiać*
Woźny: Nie wiem co cię tak śmieszy ale wiedz że źle skończysz tymi gierkami.
Daryl: Może mi przywalisz mopem?
Woźny: Zaraz pójdziesz do dyrektora*łapie chłopca za kołnierz*
Daryl: *Próbuje się wyrwać* Puść mnie!
Woźny:*Ciągnie go za sobą* Masz przechlapane!
Daryl: Nie sądze *wyrywa się i ucieka*
Woźny: *zaczyna go gonić*Jak ja cie dorwe
Woźny*Przestaje go gonić* Jeszcze cie zobacze!


Czemu chcesz rozpocząć nauke w Durmstrangu?: Ponieważ chciałbym zobaczyć jak się uczy w szkole w której uczą Czarnej Magii
Czy przeczytałeś regulamin? (Przeczytaj dokładnie):W regulaminie RP nic nie pisze, ale przeczytałem.

Test wyboru:

1. Idąc na lekcje zaczepia Cię nowy uczeń i pyta gdzie znajduję się klasa Zielarstwa. Co robisz?:


B - Nie zwracasz na niego uwagi. [Co ja jestem? Informacja?]


2. Widzisz bójkę uczniów. Co robisz?

A - Nic. [Co mnie to obchodzi?] <-------------

3. Kręcąc się po korytarzu spoglądasz nieznajomą dziewczynkę częstującą wszystkich fasolkami, domyślasz się, że może mieć urodziny. Co robisz?

A - Odwracasz się i idziesz. [Nie znasz jej i nic Cię to nie obchodzi]


4. Bibliotekarka wyszła  do toalety, a młodszy chłopak nie dostaje do półki z interesującą go książką. Co robisz?


B - Nie zwracasz na niego uwagi. [Co ja drabina? Bibliotekara jest od tego] <


5. Stoisz w kolejce cukierni. Masz zamiar kupić torebkę fasolek za kwotę 4 galeonów. Posiadasz 6. Kobieta przed tobą wygląda na biedną i brakuje jej jednego galeona, aby zakupić ciasto, które kosztuje 5 galeonów. Co robisz?


B - Grzecznie, podajesz galeona osobie przed tobą. [Każdy może zapomnieć]


6. Nauczyciel prowadzi bardzo nudną lekcję. Co robisz?


B - Odwracasz uwagę nauczyciela i wymykasz się z klasy. [To było takie nudne... Dobrze zrobiłem]


7. Grając w swoją ulubioną grę przegrywasz z nowicjuszem. Co robisz?


C - Grasz jeszcze raz, wygrywasz. [Nieźle gra, może troszkę z nim potrenuję - będę miał godnego przeciwnika]

8. W zamku znajdujesz dziwne urządzenie, wygląda na mugolskie. Co robisz?

A - Zabierasz je do swojego kufra. [Znalezione, nie kradzione]


9. Siedząc obok biblioteki zauważasz wychodzącego ucznia trzymającego wielką górę książek. Co robisz?



C - Pytasz się go, o czym są te książki. W odpowiedzi słyszysz znajome ci tytuły. To twoje ulubione książki! Pytasz się czy może ci je pożyczyć na jeden dzień. Czytasz wszystkie i odnosisz mu do pokoju następnego dnia. [Fajnie tak sobie czasem przypomnieć dawne lektury]

10. Na lekcji profesor nauczył Cię nowego zaklęcia. Jego rzucenie powoduje wymioty. Co robisz?

A - Trenujesz zaklęcie. [Nie zaszkodzi poćwiczyć]

-

Czy przeczytałeś Regulamin RP?: Tak.

Specjalne zdolności, przedmioty, zezwolenia na... Itp, prosimy kierować do Adminów RP

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.canaan-online.pun.pl www.bud.pun.pl www.ninjaclanwars.pun.pl www.lingwistyka.pun.pl www.sektakrzaka.pun.pl