Durmstrang

Durmstrang School PL

Ogłoszenie

http://dssrp.xaa.pl/ Nowe forum - zapraszamy do rejestracji.

#1 2013-08-28 13:49:55

Disloss

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-28
Posty: 1
Punktów :   

[Podanie] Eliksiry

Nick: Disloss
Imię: Henry
Nazwisko: Cavill
Wiek postaci: 42
*Wiek realny: 17
Samo ocena RP: 9 ponieważ nikt nie jest idealny... No dobra, 10.
Ile grasz na serwerach o tematyce Role Play : Grałem na wielu zagranicznych serwerach RP. Zacząłem prawie dwa lata temu.
Posada o jaką się starasz: Nauczyciel eliksirów
Krótka historia postaci: Ród Cavill zamieszkuje Paryż od pokoleń. Jest to ród czystej krwi, którego członkowie starają się jak najmniej obcować ze „szlamami”. Rodzice Henry’ego nie dawno odeszli z tego świata. Ojciec, Nicholas Cavill, zmarł na smoczą ospę, matka, Hélène Cavill popełniła zaś samobójstwo, iż nie wyobrażała sobie swego dalszego życia bez swego ukochanego męża. Henry, którego nic już nie trzymało w Paryżu, zdecydował się wyjechać z jego ukochanego miasta, z którym miał związanych zbyt dużo wspomnień, i postarać sie o posadę nauczyciela eliksirów za granicą. Eliksiry były, i są, największą pasją Henry’ego. Nauczać tej wspaniałej sztuki nadało by jego życiu nowego sensu.
Dlaczego akurat Ty: Jestem inteligętną, wyrozumiałą, wymagającą, (bardzo) skromną i poważną osobą z lekkim poczuciem humoru. Jestem przystojny więc uczennice i nauczycielki miałyby na co popatrzeć. Lubię karać i nie zawacham się tego zrobić gdy jakiś uczeń zachowa się nieprawidłowo. Dodatkowo znam się dosyć dobrze na eliksirach.
Doświadczenie w nauczaniu: Nigdzie do tej pory nie uczyłem, no ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. Przygotowałem już dwie pierwsze lekcje i napisałem podręcznik.
Oczekiwania względem pracy (Jak wyobrażacie sobie swoje nauczanie.): Przed lekcją, uczniowie będą czekać w ciszy i spokoju na ich ukochanego nauczyciela, czyli mnie. Po chwili pozwolę im wejść i karze im wybrać sobie drugą osobę z którą by pracowali na lekcji przy robieniu eliksirów.
Kontakt: Już macie.

Ostatnio edytowany przez Disloss (2013-09-11 16:23:15)

Offline

 

#2 2013-08-28 14:47:21

CptWhite

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: [Podanie] Eliksiry

Adku zrobi test.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ninjaclanwars.pun.pl www.bud.pun.pl www.baryczsulow.pun.pl www.canaan-online.pun.pl www.sektakrzaka.pun.pl