Durmstrang

Durmstrang School PL

Ogłoszenie

http://dssrp.xaa.pl/ Nowe forum - zapraszamy do rejestracji.

#1 2013-08-29 02:38:18

VoNi

Moderator

Zarejestrowany: 2013-08-22
Posty: 1
Punktów :   

Podanie na profesora Latania

Nick: VoNi
Imię: David
Nazwisko: Holgersen
Wiek Postaci:21
*Wiek realny:13
Samoocena RP: (Od 1 do 10.) 7
Ile grasz na serwerach o tematyce Role Play? 7 miesięcy.
Posada o jaką się starasz: Profesor Latania.
Krótka historia postaci: David pochodzi z czysto-krwistego rodu Holgersen. Jest pierworodnym synem Reinhard Holgersen'a i jego jedynym synem. Jego moc magiczna ujawniła się w wieku 7 lat jak przy pomocy ojcu z świeczkami, zapalił je. Ojciec ucieszył się i dobrze wiedział, że jego syn trafi do tego samego domu co on: Vixenkeer'u. W szkole został prefektem również jak jego ojciec i bronił swojego tytułu aż do końca ukończenia szkoły. W Durmstrangu interesował się głównie Czarną Magią i Eliksirami, z których w swoim roczniku był najlepszy. Po za Czarną Magią i Eliksirami interesuję się Mugolską bronią palną. Kolekcjonowanie jej jest jego Hobby. Po ukończeniu Durmstrangu zobaczył, że jego szkoła potrzebuje profesora latania więc postanowił przypomnieć sobie pierwsze dwie klasy i tak kandyduje na tą posadę.
Dlaczego akurat Ty: (Krótkie uzasadnienie dlaczego jesteś dobrym kandydatem na wybraną posadę.) Mam wiele ciekawych pomysłów oraz dużo "Eventów" RP w głowie, które mogły by być zorganizowane jak również znam się na lataniu na miotłach co jest plusem.
Doświadczenie w nauczaniu: (Gdzie uczyłeś, ile, z jakimi skutkami i efektami.) Jeszcze nie uczyłem, lecz mam nadzieję, że tu mi się uda.
*Oczekiwania względem pracy: (Jak wyobrażacie sobie swoje nauczanie.)
Kontakt: TS, GG, Skype.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lingwistyka.pun.pl www.bud.pun.pl www.canaan-online.pun.pl www.baryczsulow.pun.pl www.sektakrzaka.pun.pl